Pakalpojumi

Ja Tevi šeit ir atvedis jautājums par iekšējā miera, harmonijas, veseluma, savas izaugsmes vai labklājības vairošanu, paskati kādu no Laimas skolas pakalpojumiem, kurš Tevi uzrunā. Tie visi ved uz apzinātības, līdzsvara, izaugsmes un veseluma vairošanu. Kad paši esam iekšējā harmonijā, enerģijā, tad vairojas mūsu veselums, ienākumi, dzīves kvalitāte.

Meistare Laima ir izgājusi pašautjaunošanās ceļu, apguvusi viedas dabas zinības, prakses un pieredzes sevis harmonizācijai, pašatjaunošanai, pašizaugsmei un pilnveidei un ar Austrumu Dižmeistara svētību dāsni dalās ar sakrālajām zināšanām un pieredzēm.

Viedās mācības

Laimas skolā periodiski notiek klātienes un online mācības. Tajās Tu vari apgūt viedās visuma zinības, dabas prakses, sakrālas meditācjas, pašregulācijas un pašatjaunošanās tehnikas sava iekšējā miera vairošanai, pašpilnveidei, harmoniskai dzīvei, veseluma vairošanai.

Stihiju joga

Ik nedēļu sestdienās 11:00 Tev ir iespēja piedalīties pašsakārtojošās, harmonizējošās klātienes vai on-line Stihiju jogas nodarbībās Meistares Laimas vadībā. Nodarbībās praktizējam apzinātību, dinamisko meditāciju, pašatjaunojošu slāvu Beloyar jogas kompleksu. Šeit Tu praktiski trenēsi savu apzinātību, ķermeņa jušanu, būšanu šeit un tagad, sava ķermeņa pārvaldību. Fiziskais ķermenis Tev būs pateicīgs, jo Stihiju jogā dabiski pastiepsi ķermeņa  muskulatūru, fascijas, nostiprināsi mazos muskulīšus, uzlabosi kustīgumu, stāju, atjaunosi muguras un visa ķermeņa veselumu.  Stihiju jogā būsi vairojis savu iekšēju mieru, harmoniju un pamazām enerģijas līmeni ikdienai.

Nodarbības notiek Mūžizglītības un Veselības veicināšanas centrā "Filcītis", Limbažos, Mūri ielā 21. Nodarbības ilgums 1,5 stunda. Dalības maksa 15.00 eiro. Iepriekšējs pieteikums https://ej.uz/stihiju_joga

Meditāciju vakari

Ik nedēļu piektdienu vakaros 19:00 Tev ir iespēja piedalīties pašsakārtojošās, harmonizējošās klātienes meditāciju nodarbībās Meistares Laimas Meditāciju vakaros. Nodarbībās praktizējam apzinātības meditācijas, elpošanas tehnikas, Sirds prakses, Stihiju un gaismas meditācijas. Šeit Tu vari dalīties ar savām sajūtām un vari arī nedalīties. Kopīgā meistares vadītā meditācijā vairojam savu iekšēju mieru, harmoniju, rodam savu līdzsvaru.

Nodarbības notiek Mūžizglītības un Veselības veicināšanas centrā "Filcītis", Limbažos, Mūri ielā 21. Nodarbības ilgums 2 stundas. Dalības maksa 20.00 eiro. Iepriekšējs pieteikums  https://ej.uz/laimas_meditāciju_vakari vai t. 29 430 161

Brīvdabas meditācijas izbraukumos

Meistare Laima pēc pieprasījuma vada izbraukuma meditācijas, mācības, seminārus un retrītus

Enerģijas apmaiņa pēc vienošanās. Pieteikums t. 29 430 161

Retrīti

Reizi divos-trīs mēnešos notiek klātienes Sirds un Stihiju retrīts. Tajā esot ar sevi, prom no ikdiena steigas un darbiem, klusumā šeit un tagad Tu vari 'piedzīvot iekšēju mieru,  pašatjaunošanos un pārstartēšanos. Retrītos plūstam Stihiju un mīlestības enerģijās, praktizējam apzinātības meditācijas, elpošanas tehnikas, Sirds prakses, Stihiju un gaismas meditācijas. Šeit Tu vairosi savu iekšēju mieru, harmoniju, radīsi līdzsvaru.

Retrīta ilgums ierasti  divas - trīs dienas. Dalība  130 -250 eiro, atkarībā no vietas un ilguma.

Tuvākais Sirds un Stihiju retrīts 6-7.aprīlis, Limbažos. Patreiz spēkā agrā pieteikuma atlaides. Vairāk informācija skatāma šeit: Sirds un Stihiju retrīts

Vietu retrītā vari rezervēt šeit: Kursi. Mācības. Retrīti.

Individuālas konsultācijas

Ja Tev ir aktuāls jautājums, sajūta, nepieciešamība ko vēlies risināt, atbalstu savam ceļam vari gūt meistares Laimas individuālā konsultācijā. Pieredze rāda, ka dabas prakses spēj risināt ļoti daudzas dzīves jomas, ja vien esi gatavs pārmaiņām un vēlies pats darīt. Meistare Laima šajā ceļā atbalstīs un iedos instrumentus, parādīs ceļu kā mērķi sasniegt.

Konsultācijas ilgums 50-60 minūtes. Pieteikums un laiks tiek saskaņots individuāli. Enerģijas apmaiņa 50  eiro. Pieteikums t. 29 430 161

Marts būs svētku mēnesis, kad notiek Laimas Dzīves Skolas mājaslapas pirmā dzimšanas diena. Svinot šo notikumu, meistares Laimas individuālās konsultācija pirmajā tikšanās reizē puse stundas ir par brīvu. Tā meistares dāvana visiem, kas tiecas uz savu pašpilnveidi, izaugsmi.

Pus stundā var paveikt daudz. Izmantojiet šo iespēju!

Uz siltu tikšanos!

Dāvanu kartes

Ja Tu nezini, ko īsti vēlētos Tavs draugs, kolēģis vai tuvs cilvēks, bet ir sajūta, ka iekšējs miers un līdzsvars nepieciešams, Tu vari izvēlēties Laimas Dzīves Skolas dāvanu karti, uzdāvināt un ļaut cilvēkam pajust pašam kas viņu uzrunā, izvēlēties ko viņa sirds vēlas.

Dāvanu karti vari nopirkt uzreiz Laimas skolas e-veikalā, izvēloties 15, 25, 35, 50 vai 100 eiro vērtībā. Vai vari pasūtīt īpašu ar savu  izvēlētu summu, dāvinātāju un dāvanas saņēmēju. Tad raksti savu vēlēšanos vēstulē kontaktu sadaļā.